pátek 21. března 2014

Název nemající absolutně žádnou souvislost se zmrtvýchvstá...sakra

Tak jsem zběžně projel témata tohohle blogu a zjistil, že velká část článků se týká "zmrtvýchvstání" autora. Ono to není tak žhavé. Z mrtvých vstávám každé ráno do práce, takže, eh, pro ty méně informované souhrn novinek:

- Pracuji jako učitel M, F, IVT a ŠD*. *školní družina. Některé postřehy z blogu publikuje mé sofistikovanější já. Neže bych trpěl schisofrenií. Ze současného stavu školství obecně jsou to spíš deprese.

- Pořád vedu Magicový kroužek v DDM Sokolov. V pondělí se musím jít zeptat účetní jestli mi prakticky dvojí zaměstnání neudělá bordel v daňovém přiznání. Ať žije byrokracie a gympl, kde jsem se o ničem takovém nedozvěděl.

- Už zase nevím, kolik mám Magicových balíčků.

- Hraju D&D, pořád to samé dobrodružství co jsme začali asi rok po východu 4E. Postavy jsou lv 12 (nebo 13?) a já je pozvolna kopu k velkému strhujícímu finiši. Zítra hrajeme. Docela se těším.

- Hraju Aion. Důvod, proč mám čas psát na tento blog je ten, že až do soboty večer jsem v detox režimu, kdy hru nesmím zapnout, ani kdyby manželka sebevíc prosila. Manželka jí říkám proto, že dokud jsem nebyl 65, každý den mi říkala "level up" a já už pak začal odpovídat "yes honey." Zatím nám to klape dobře.

- Dokoukal jsem anime Un-Go které nebylo špatné, a teď jedu Noragami, které je takový xxxHOLiC s francouzštějším humorem. Uvidíme jestli to rozdýchám. Bohužel si říkám, že Zetsuen no Tempest nebylo jedinou známkou úpadku studia BONES. Jsem velmi smutná panda.

- Poslouchám darkwave/industrial/gothic a cojávím co ještě. Půlka hudby obsažené v kompu je Německá. Zbytek anglicky, asi 1 jap a jedni Kabáti.

- Čas trávím u kompu, v práci, na cestě do/z práce (nejčastěji kolmo teď) občas na zahradě, kde hrabu mech. Dalo by se říct idyla.

- Navzdory tomu co říká facebook a Aion, jsem volně dostupný na internetu i mimo něj :D

Žádné komentáře:

Okomentovat